| Andreyalacucsgo a întrebat:

Este bun acest pc? : Calculator DELL OptiPlex 7010 SFF, Intel Core i5-3470 3.2 GHz, 4 GB DDR 3, 250GB SATA, DVD-RW

1, 099.99 Lei

4 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

E decent la pretul lui

| Andreyalacucsgo explică (pentru alexboss2020):

Stiu mai ales ca e i5 si o sa tina cv!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meh... Cum a zis si alex, in banii astia e destul de bun, insa daca vrei sa te joci pe el cam vei fi nevoit sa ii pui o placa video dedicata. Totusi, daca vrei sa iti iei o placa video dedicata ai grija la marimea ei (lungime, in principal) fiindca unele placi video s-ar putea sa nu incapa.

| Andreyalacucsgo explică (pentru anonim_4396):

Ok,multumesc! O sa iau una decenta!