| bumtzbumtz a întrebat:

Eu am fifa07 si vreau sa joc online cu gameranger-ul, dar cand fac host si intra cineva pe camera si dau START imi arata:
>>Start >gamedanutzu(numele meu) Aborted game
Care este problema si cum as putea s-o rezolv?

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Atunci nu pot fi decat alte 2 cauze:

1. Virusi & Malware! -> Scaneaza PC-ul FULL cu MalwareBytes si sterge tot ce gasesti. Ai putea sa iti descarci si CCleaner si sa scanezi cu el. Stergi tot ce gasesti. Sa ne asiguram ca registrii sunt in regula.

2. Fisiere "corrupt" ale instalarii jocului. Descarca FIFA din alta parte si instaleaz-o.

2 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Copie crackul din imaginea ISO, si ii dai paste in fisierul unde ai instalat FIFA. Te va intreba ce vrei tu sa faci mai exact -> alegi optiunea Copy & Replace. Practic trebuie sa inlocuiesti executabilul conceput in urma instalarii jocului cu acel crack.

| bumtzbumtz explică (pentru miTzuliK93):

I-am pus crack-ul si tot nu merge... vreo idee?

| miTzuliK93 a răspuns (pentru bumtzbumtz):

Atunci nu pot fi decat alte 2 cauze:

1. Virusi & Malware! -> Scaneaza PC-ul FULL cu MalwareBytes si sterge tot ce gasesti. Ai putea sa iti descarci si CCleaner si sa scanezi cu el. Stergi tot ce gasesti. Sa ne asiguram ca registrii sunt in regula.

2. Fisiere "corrupt" ale instalarii jocului. Descarca FIFA din alta parte si instaleaz-o.