| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un calculator, si vreau sa stiu daca imi merge CS; GO, si vreau sa nu spuneti ca am postat aceasta intrebare ca sa arat ca am calculator bun, vreau doar sa stiu daca merge cs go.

THINKCENTRE m58
Placa de baza ddr 3, suporta inclusiv quad core.
2gb ram, suporta 16 gb
Video 1 gb
Procesor Intel core 2 duo
2x2 ghz si are 2 nuclee,
2, 8 hgz fiecare
Slot pixeli 16
Port dp to HDMI
Retea GigaBit (1000) mb
HDD este de 160 gb sata 3
WINDOWS 7.
REPET; Merge Cs go,?

Răspuns Câştigător
| qq221133 a răspuns:

Dap, dar nu te astepta la cine stie ce frame rate-uri nebune, si grafici de black ops 3, dar daca joci la 1024x800 ar trebui sa ai un 30-40 de frame-uri pe low :\ scuze in caz ca ti-am stricat visele si credeai ca ai pc-u' cu titan x, dar c-am la atat o sa mearga, asa ca na daca vrei sa joci, joaca linistit, o sa-ti mearga! Sper ca te-am ajutat :3!

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

"ca sa arat ca am calculator bun" Ce glumet esti..Ala nu e calculator bun.E un GUNOI! Piesa de muzeu.

"Video 1 gb" Din ce serie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi va merge cu lag?

| CPAElites a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti retardat?
Spune ce placa video e aia...model etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi va merge bine? Ma refer fară lag

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma tu taci dracu’ din gura ca ma enervezi vezi-ti de treaba ca nu am nevoie sa imi spui retardat asa ca taci odata

| BlackAngel29 a răspuns:

Da, iti ruleaza CS:GO pe aceasta configuratie.