| MarioStrepede125 a întrebat:

eu folosesc hellcase de aproximativ 1 saptamana si am deschis la daily free, mi-a picat niste banuti si am deshis un case, am primit un cz statrack, problema este urmatoarea: Ca sa trasnfer skinul am nevoie sa depozitez 2 euro, mama mea este in Anglia si are card Visa, are lire pe el. Daca ar fi ss ii zic sa imi dea cardul sa bag 3 euro gen avand lire pe card merge? Adica le da convert cumva direct? Si este de incredere site-ul?
DAU FUNDA VA ROG FRUMOS!

2 răspunsuri:
| Mmaannuu111 a răspuns:

Itemele alea le au boții site-ului. Când vei bagă aia 2 euro sau cât trebuie vei putea face trade cu boții adică o sa ți dea ei trade automat. Stai liniștit e de încredere site ul nu e nimic scam

| Mmaannuu111 a răspuns (pentru Mmaannuu111):

Mă refer trade de pe Steam