| valy a întrebat:

Salut.
Am instalat un windows de curand si are optiunea cu bara de jos sa functioneze cu aero...deci e cam transparenta.si cand folosesc mozila sau orice alt program si vreau sa il pun in bara imi dispare.
Ce pot face ca sa scap de functia de aero?

4 răspunsuri:
| Master1ro a răspuns:

Daca ai Windows 7, dai click dreapta pe Desktop - Personalize - Themes si schimba tema cu una care nu are functia Aero.

| Doar1îngeR a răspuns:

E windows 7?
daca da...click dreapta pe desktop > personalize > windows color si debifeaza enable transparency.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exprimare ambigua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dispare, daca duci cursorul in jos reapare click dreapta pe bara\proprietati si debifeaza ''se auto ascundebara de activitati''\click pe ok sau se aplica