| DjAnonym a întrebat:

Eu iubesc jocurile de genul MMORPG. Vreau sa vad (desigur ca pentru cei care se joaca in MMORPG) care si in ce joc online adica MMORPG se joaca. Dau funda celui care se joaca in ceea ce ma joc si eu. Sunt sigur ca multi dintre voi se joaca in acest joc. Jocul acum nu vil spun, o sa vadeti dupa ce imi dati raspunsurile. Astept!

3 răspunsuri:
| Valon a răspuns:

LoL,MT2,Aion,TLBB,DOTA 1,2, Diablo1, 2,3, heroes of newerth, sins of the dark, Cabal etc

Răspuns utilizator avertizat
| Disstrict a răspuns:

WOW, Perfect World, Cabal, LoL, Aion, Allods, Metin (PS: am jucat 1 zi si mai bine nu jucam)