| Andreiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Buna dimineata tuturor. Am si eu o intrebare la voi ma rog nu la toti doar celor care stiu despre jocurile MMORPG, vreau si eu sa stiu mai mule jocuri de genul asta. INAFARA DE METIN CABAL WOW LOL etc etc. Am vazut la TV un gameplay dintr-un joc MMORPG foarte misto tot jocul fiind tradus in romana de catre owneri dar sincer pe moment nu m-a interesat si am uitat din pacate... Si acum as vrea sa stiu toate jocurile gen MMORPG traduse in limba romana. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| FreePanda a răspuns:

LoL e MOBA ( Multiplayer Online Battle Arena), nu MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-playing Game), jocul pe care l-ai vazut tu la TV probabil era Gothic, iar acela este un RPG.

| Andreiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii explică (pentru FreePanda):

Nu nu, sunt sigur ca era MMORPG dar semana foarte mult cu W.O.W straight face dar nu era nici wow nici lol si era tot clientul in limba romana!