| Nasui_Vasi_1996 a întrebat:

eu joc de cam un an world of tanks dar azi cand sa dau login imi apare (world of tanks has stopped working) daca stiti cum sa rezolv sa nu mai apara chestia asta dati-mi raspunsul

Răspuns Câştigător
| George8916 a răspuns:

NU AM NEVOIE DE FUNDA!
Intra pe site-ul oficial, conecteaza-te si in dreapta sus ai numele si o sageata -> apesi si dai pe MY PROFILE. Verifica sa nu fie bannat(daca e, vezi pentru cate zile sau daca e permanent...). Altfel nu te pot ajuta ca eu mi-am sters jocul in urma cu 2 zile.
Poti incerca World of warplanes sa vezi ce se intampla sau daca face la fel...
Nu imi pot da seama ce se intampla. poate PC-ul nu mai face fata la noile cerinte.

| Nasui_Vasi_1996 explică (pentru George8916):

Nu este banat contul e de la mine ok dar mersi de ajutor si pentru efort.

| George8916 a răspuns (pentru Nasui_Vasi_1996):

Mergi la un prieten si vezi daca merge.Ca sa stii sigur de unde e problema.
Bafta!

6 răspunsuri:
| George8916 a răspuns:

Mai exact, unde iti apare asta? ca nu prea am inteles ce ai vrut sa spui...eu nu am patit niciodata.Dar daca nu isi revine in cateva ore cred ca ar fi bine sa il reinstalezi.

| Nasui_Vasi_1996 explică (pentru George8916):

Pai intru in el (am facut update-ul) si cand dau conectare ca la mine este in romana imi apare (intrare in joc) dupa imi apare Se sincronizeaza echipamentele si consumabilele dar nu stiu de ace eu joc wot de aproape 1 an si nu mi s-a intamplat asta niciodata si am reinstalat jocul.

| George8916 a răspuns (pentru Nasui_Vasi_1996):

Ai lasat pe un anumit server? EU1 sau EU2? incearca sa intri pe ambele sa vezi ce se intampla (pe EU2 unii nu pot intra)
Daca nu merge stergi parola si o scrii inca o data.Ca la un anumit timp trebuie sa o scrii din nou.
Sa imi spui daca a mers ceva.

| Nasui_Vasi_1996 explică (pentru George8916):

Nu nimic nu s-a intamplat tot asa am facut ce ai spus daca mai stii ceva spune-mi te rog dau Funda!