| vasiliustefan98 a întrebat:

eu joc galaxy life pe facebook si am un prieten care a gasit hack de a avea 99999...monede,99999....mineral,si 999 chips,dar nu vrea sa mi-l dea,eu am gasit si eu programul dar imi cere o parola,si cand dau pe link-ul care mi-l da,dau clik pe show password, si nu merge! Care are fii acea parola? Aaa am uitat sa va spun ca se numeste: Galaxy Life Hack Tool and chips generator V.1.02,DAU FUNDAA!

1 răspuns:
| doarintrebatima a răspuns:

Pentru Jocurile in browser nu se pot face hack-uri am aflat de pe un site de incredere. CE avea prietenul dau eda unul fals.Tot ce vezi ep youtube sunt minciuni care iti iau doar bani!