| Lycan a întrebat:

Mi-am uitat parola de la e-mail si nu stiu nici intrebarile alea!
Cum pot afla parola?
Hack sau asa ceva?
Dati un link cu un hack dar fara surveys?
sau altceva
Fundaa

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Daca ai un numar de telefon asociat contului, iti poti recupera parola prin telefon.

| HailSithis a răspuns:

Poti da cred ca emailul meu a fost compromis(ca ultima instanta) sau poti sa iti recuperezi parola prin telefon daca nu cred ca ar trebui sa faci alt cont!

| JapKaBC a răspuns:

Poti recupera parola prin telefon.

| danni1 a răspuns:

Hei, salut. Din pacate nu exista vreun hack sau ceva de genu! E logic nu ai cum sa ii fraieresti pe astia de la 'Yahoo', sunt bazati happy funda blushing