| Anonimul1920 a întrebat:

Eu joc metin2 strategic PVP PVM si ma enerveaza deoare ce am 250 lvl maxim si ma bat toti jucatori chiar si cei de 230-240 si chiar si cei de 200. am caracterul de shamanca am ful iteme dar cu bonusurile chiar nu stiu. vreau sa le bonusez la maxim si sa nu ma mai bata jucatori.
Apropo am cureaua de V1 deocamdata. nu cred ca asta e problema. Vreau sa imi spuneti ce fel de bonusuri sa pun pe
-Arma
-Scut
-Bratara
-Cercei
-Papuci
-Costum
-Casca
-Colier.
Sa imi spuneti daca imi trebuie si pietre sa adaug la ele.
Pentru cel mai bun bonusat are FUNDA :3 big grin
Multumesc mult pentru intelegere :*

Răspuns Câştigător
| goku4960 a răspuns:

SonyMetin2:
•Cauți un server PVM-PVP lvl max 250, cu iteme/mape noi (originale, nu toate prostiile de sunt pe toate serverele)?
•Să te chinui să faci lvl și să Îți bonusezi itemele? (Să îti faci seturi)
•Să te duci la Farmat pentru itemele de upgrade?
•Vrei un metin unic? [ SonyMt2 ]
•Vrei să te distrezi alături de prieteni? (de dimineață până seara)
•Vrei să cresti și să devii cel mai bun?
•Vrei să te alături unei comunități bine dezvoltată? [De 4 ani ONLINE]
•Atunci SonyMt2 este soluția, te așteptăm pe server.
http://Www.sonymt2.ro

2 răspunsuri:
| costinvlad a răspuns:

Arma(4 arme cu pietre critika si farmec, dar merge si patrundere neaparat pe fiecare si anti rasa):hh, Int, Critika, Patr, STR.
la armura tb 2 armuri: Armura 1tongueV, sabie, 2 maini, pumnal, viteza farmec
Armura 2: Sageti, Clopot, Evantai, PV, Vit farmec.
Pietre armura 1tongueV(merge si pm, dar depinde de sv), Aparare, eschiva.
Armura 2tongueV(merge si pm, dar depinde de sv), Eschiva, Pitulare.
colier si papuci:pv, sabie, pumnal, 2 maini si critika.
colier si papuci 2: PV, sageti, clopot, evantai, critika.
Cercei: hh, sabie, pumnal, 2 maini, rez otrava sau viteza miscare(o pui pe care ajuta mai mult).
Cercei 2: hh, sageti, clopot si evantai, rez otrava sau vit miscare.
Bratara: hh, pv, patrundere, rez magie, absorbite pv sau rez foc(poti sa faci 2 bratari).
Scuturile: hh, int, str, necunostinta si blocare atac corporal.
coif: hh, rez magie, reg pv, sansa de otravire, evitare sageti(sau ce te ajuta).

| AminYashed a răspuns:

Mama dracu, cerseste iteme