| MarioBOSVF a întrebat:

Salut TPU:Eu ma jucam minecraft e intru-n timp calculatorul nu mai mergea bine si l-am dus sa imi bage din nou windowsul 7, cand l-a bagat m-am dus sa i-l iau, el mergea bine dar cand mi-am bagat din nou minecraft-ul si i-am dat start launch, deci nu intra deloc in el imi zicea error nu stiu dc dadeam launch si nu se intampla nimic si sincer pana sa ii bag din nou windowsul mergea bine cum am reinstalat din nou nu mai merge acum de la ce sa fie? explicatie
dau funda promit celui care imi zice problema pls mult

1 răspuns:
| gmwm a răspuns:

Buna. Verifica daca la instalarea windows-ului s-au pastrat date de pe drivere. Intra in %AppData% si sterge '. minecraft'. (Dupa ce ai dezinstalat Minecraft-ul) si apoi instaleaza din nou Launcher-ul. Multa bafta!