| MarioBOSVF a întrebat:

Salut TPU:Eu ma jucam minecraft e intru-n timp calculatorul nu mai mergea bine si l-am dus sa imi bage din nou windowsul 7, cand l-a bagat m-am dus sa i-l iau, el mergea bine dar cand mi-am bagat din nou minecraft-ul si i-am dat start launch, deci nu intra deloc in el imi zicea error nu stiu dc dadeam launch si nu se intampla nimic explicati?
va rog jur ca dau fundca cine ma ajuta cu problema fiindca nu stiu si vreau sa il repar plss

1 răspuns:
| Gheorghe_Ion_1996 a răspuns:

Poate fi de la java sau de la site-ul de pe care l-ai luat, încearcă să il iei de pe site-ul oficial