| sk8terionutz a întrebat:

Eu petrec foarte mult timp la calculator si as vrea sa scot bani din acest timp. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Daca petreci timp la calculator si il consumi inutil nu o sa faci bani din nimic.
vezi. si tu. programare, pagini web, editari imagini/video.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, invata HTML, sa faci pagini de web sunt multi care cumpara chestii ca astea. Eventual poti invata si limbajul Java

| Resurrection a răspuns:

Depinde la ce programe te pricepi si ce stii sa faci. Ai putea sa te apuci de stream, youtube, sau photoshop ori html.