| Alexandru567 a întrebat:

Eu si un prieten vrem sa ne apucam de un joc smecher,online si as vrea sa-mi dati niste ideii, si un videoclip cu jocul, si siteu de download(dar nu neaparat).
FUNDA!

5 răspunsuri:
| Prieten a răspuns:

Deci te poti apuca de Metin 2(nu stiu daca o sa iti placa),Counter-Strike, DC Universe(poti sa zbori ai puteri si are grafica buna)si LoL(League of Legends). Acestea sunt jocurile care m-am jucat dar poti incerca si WoW, Aion, Terra, etc.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://warthunder.com/

| mickeyMT a răspuns:

The Crew. Jocul o sa se lanseze 'early 2014' si costa 60$ (momentan deoarece este la pre-order; urmeaza sa scada la 20-30). O sa-ti las un link cu video-ul jocului si sunt sigur ca n-o sa regreti daca il vei/veti cumpara!
http://www.youtube.com/watch?v=d4JnshyKOOQ

| mickeyMT a răspuns (pentru mickeyMT):

PS: pare greu de crezut, dar jocul o sa fie full Multiplayer!

| Alexandru567 explică:

Am descarcat DC Universe dar cand dau sa intru pe joc imi da o eroare ''insufficient storage'' nu stiu cum.Ce sa fac?