| Louys a întrebat:

Exista o alta cale de a pune bani in Playstation Wallet, in afara de card si paypal?
In paypal nu prea am incredere, si nu imi accepta cardul(zice ca e invalid, dar nu e adevarat)

Vreau sa spun ca vreau sa bag o anumita suma de bani(am vazut ca pot cumpara unele coduri, dar acelea sunt ori de 100 ori de 200 de lei, iar eu vreau sa bag 130 fix)

6 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Oricum sunt tot felul de smecherii de care nu prea poti sa ai incredere 100%!

| TheNexus a răspuns:

Poti lua de pe g2a wallet codes. Dar acolo cum ar veni codurile sunt "second-hand". Adica vandute de alti utilizatori sa sa iti iei teapa (este o sansa foarte mica), dar exista g2a shield care te ajuta. Daca ti-ai luat teapa poti sa ii contactezi pe cei de la g2a sa iti dea banii inapoi. chestia e ca costa 3 euro in plus, dar sansele sa-ti iei teapa sunt mici. Pe g2a poti sa platesti cu cardul, paysafe, paypal, sms cu telefonul, chiar si cu skinuri de csgo si altele.
Link : https://www.g2a.com/? c=5&d=140&search=Playstation%20Network%20Gift%20Card

Ai grija ca codurile merg doar pe anumite starii. Playstation network nu este valabil in Romania deci alege ce tara ai pus cand ti-ai facut cont psn

| Louys explică (pentru TheNexus):

Ba este valabil.
Eu am Playstation +, si pot cumpara in lei, dar sunt sume fixe, mie imi trebuie sume personalizate, oricum o sa incerc sfaturile.

| TheNexus a răspuns (pentru Louys):

Din cate stiu eu nu poti lua sume personalizate.

| Louys explică (pentru TheNexus):

Pai pot baga un Paysafe in PS Wallet?

| TheNexus a răspuns (pentru Louys):

Pe xbox nu poti. Nu am prea multa experienta cu ps4. Poti sa te uiti si tu