| CeVorbestiMa a întrebat:

Ca minor exista vreo cale sa am bani pe paypal fara sa-mi fac card? adica am inteles ca merg cu o suma de bani la banca si ei imi fac un biletel cu un cod cu banii pe care eu i-am dat.E adevarat?

2 răspunsuri:
| Miss25JK a răspuns:

Pt a avea bani pe paypal iti trebuie card iar chestia cu biletelul cu cod nu e adevarata.

| FeelFor a răspuns:

Cand iti faci cont de paypal, la un moment dat te intreaba daca vrei sa iti atasezi cardul bancar, iar tu poti sa selectezi optiunea "I will add it later" sau ceva de genul. Problema e ca ar trebui sa iti transfere cineva pe acel card de paypal niste bani pentru a putea cumpara si tu ceva cu acel card.