| anonim_4396 a întrebat:

Exista un Texture Pack de mincraft special pentru Survival Games. Mi-l puteti da?

Răspuns Câştigător
| FreeOzy a răspuns:

Mda,de ce sa-ti dau prosti, ma dau batuthappy nu ma prea pricep in domeniu si nu cred ca exista asemenea texture pack.
Daca ai vazut la cineva intreaba-l de unde il are

2 răspunsuri:
| FreeOzy a răspuns:

Prin special, la ce te referi, sa vezi chesturile?happy

| anonim_4396 explică (pentru FreeOzy):

Nu, cand deschizi chesturile se vad sloturile transpareant ca sa nu te atace cineva cand umbli intr-un chest.

| FreeOzy a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda,de ce sa-ti dau prosti, ma dau batuthappy nu ma prea pricep in domeniu si nu cred ca exista asemenea texture pack.
Daca ai vazut la cineva intreaba-l de unde il are