| George97108 a întrebat:

wave, tocmai mi-am instalat Metin2 Ro de pe site-ul original, il descarc instalez tot si cand e sa intru in joc imi apare >>>- Cannot find 'python27.dll'.Please, re-install ths application!

Răspuns Câştigător
| ionutss a răspuns:

Daca e de pe site ul original nu ar trebui sa ti apara problema asta. Lipseste ceva din registri. Nu prea vad cum ai putea rezolva problema, decat daca descarci din nou poate din alta parte.

4 răspunsuri:
| Bombardieru1997 a răspuns:

Intra pe google si cauta python27.dll...uite jos un link
http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? python27
dai download zip-file

| George97108 explică (pentru Bombardieru1997):

Python27.dll se afla in metin, l-am sters si l-sm bsgt pe cel care zici tu dar nu merge! Daca va ajuta am Windows SP3!

| GameMasterR a răspuns:

Ce sistem de operare aveți?
Dacă utilizați Win XP vă rugăm să încercați instalarea. NET Framework 3.5 SP1 de aici: http://www.microsoft.com/en-US/download/details.aspx?id=22. Cu respect.