| istetu a întrebat:

Am o problema cu metin2 ro! Dupa ce il descarc de pe site, il instalez, iar cand dau start game imi da eroarea asta :" Cannot find python27.dll'.Please,re-install this application. " Eu am incercat sa descarc python27.dll de pe net dar nu merge nici asa poate n-am facut eu ceva bine... care ma ajuta i dau funda big grin

2 răspunsuri:
| NinelMessi10 a răspuns:

Incearca sa iti faci alt windows si atunci va merge!

| istetu explică (pentru NinelMessi10):

Da am mai jucat metin2 tot cu windows xp sp3 dar acum l-am facut si nu merge metin2. dc? sad