| alexenderu2104 a întrebat:

hey care imi zice si mie un program de filmat jocuri foarte bun care sa se auda si vocea ..bandicam,fraps,action,hyperHyperCam3 nu mi-au mers la inregistrarea vocei adica filma in joc eu vorbeam si nu ma auzeam
am windows 8.1 pe laptop msi cx 623

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexenderu2104, Fraps a fost cel mai bun program, este si va fi!

| alexenderu2104 explică (pentru anonim_4396):

Sunt de acord cu tine! si mie mi-a placut fraps dar cum fac sa mi se auda vocea

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Action Miliris e perfect dar nu red ca ai setarile bune.E destul de greu sa incelegi asa ca mai bine cauta pe google un gid.