| LexTerOp a întrebat:

Un program de filmat jocuri pe pc? Dar care sa se si auda vocea mea? Vreau pentru Youtube... FUNDA
- Fara bandicam.

Răspuns Câştigător
| P4rAd0x a răspuns:

Open Broadcast Studio (OBS) este pur si simplu cel mai bun si complet gratuit, ai nenumarate setari si avantaje si este extrem de usor de folosit. Ai aici:
https://obsproject.com

4 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Dar ai deja program de filmat in driverul de la placa video daca ai NVidia filmeaza cu shadowpay se vede superb!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OBS (Open Broadcast Studio) sau Action.

| CautFilmHorror a răspuns:

Daca dai link la canal iti spun

| rem1x70 a răspuns:

Este greu să cauți pe internet? Off doamne... toți copii se apucă de YT... se duce pe p**ă România