| JohnSeed a întrebat:

Ieri am cumparat GTA V pentru PC de pe Steam. Am downloadat jocul, s-a instalat. Dupa asta a trebuit sa fac un cont de "Social Club" si sa downloadez Social Club. Toate bune si frumoase pana am vrut sa deschid jocul. A aparut launcherul si spunea "Loading". Dupa cateva secunde a disparut "Loading"-ul si fereastra a ramas GOALA. Am asteptat mult timp si nimic nu s-a intamplat. Am restartat PCul si am incercat din nou, dar tot aceeasi problema. Am sters Social Club si l-am instalat din nou, dar din nou nu merge. Computerul meu este destul de puternic incat sa duca GTA V cu usurinta, deci in nici un caz nu e asta problema.

Aveti aici un screenshot al problemei:
http://imgur.com/tDoerXK

As aprecia foarte mult niste ajutor pentru ca incerc de ore bune sa il fac sa mearga si nu reusesc.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te alarma..este o problema pe care o au cel putin alti 3000 de utilizatori. Daca te uitai pe pagina de magazin a GTA V de pe steam ai sa observi ca Rockstar Games isi cere scuze pentru toate probleme tehnice pe care le are, in special ce ai tu aici, asigurand faptul ca o sa se remedieze in cel mai scurt timp posibil.O alta problema ar fi datorita userului de la PC care are anumite caractere interzice gen laughing

| allexdark a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi spui si mie o parola pentru social club?

| anonim_4396 a răspuns (pentru allexdark):

Daca iti cere cumva si utiizatorul bagi parola contului tau...

| Marius875 a răspuns:

Ai skype? te ajut eu.

| Marius875 a răspuns (pentru Marius875):

Am avut si eu aceias problema.

| Børgø a răspuns:

Ai incercat sa dezintalezi jocul si sa il instalezi din nou? Daca nu iti merge nici asa contacteaza-i pe cei de la Steam si explica-le eroarea, poate ei stiu sa o rezolve.
Funda? :3

| kabal5170132 a răspuns:

Incearca doar aici:

steamwalletfreemoney.yolasite.com

| GrandTheftAuto2000 a răspuns:

Buna, si eu am o problema cu GTA V pentru ca in momentul cand eu am facut contul de Social Club am bagat un email gresit si nu am bagat de seama dupa care am bagat codul acela iar acum nu merge sa ma conectez, ce as putea face? Mai este jocul bun de ceva sau va trebui sa iau altul