| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna am o problema si eu deci am deschis computerul si in dreapta mi-a aparut o fereastra cum ca windows are nevoie sa upgradeze date importante dupa s-a restartat si cand s-au deschis toate programele mele de pe desktop au disparut am mai ramas patru atat in rest cand vreau sa deschid un program imi spune windows acces denied de la ce sa se intample asta?

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

S-a intamplat pentru ca windows-ul este o copie si windows update a fost lasat pe on.Foloseste system restore si selecteaza o data anterioara notificarii.

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Lasa id-ul tau pe privat si te ajut eu sa rezolvi...