| Dariusica22 a întrebat:

Ieri am cumparat jocul CS:GO si cand am facut rank 2 am intrat pe meciuri de competitive si nu stiu ce inseamna "short";"long" si "conector" in limbaj Counter Strike. Daca ma puteti ajuta sa inteleg si eu acesti termeni, multumesc!

Răspuns Câştigător
| TheKingBacca a răspuns:

Acele sunt niste locatii care se afla in dreapta sus a ecranului.

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Nu prea ma pricep dar o sa incerc sa te ajut..Short cred ca inseamna sa o iei pe scurt, si long sa o iei pe lung..adica distanta in mapa aceea..conector nu ma pricep... baftalaughing