| Gabriel_Grigore_1994 a întrebat:

Ieri cand am deschis calculatorul nu mergea CS si nici netul bine.Deci am reinstalat Windows-ul.Cand am terminat am intrat pe net sa ascult o piesa si surpriza : Din nou nu mergea! Azi l-am instalat iar si tot asa.Nu merge nimic bine pe calculator.Desi il am numai de acum 2 ani.Cine vrea sa ma ajute si rezolva problema Funda + Vot!

2 răspunsuri:
| WolffBoy a răspuns:

Problema e de la net nu de la pc daca ai modem sau ceva de genu suna la cei cu internetul si o sa iti spuna ei ce o sa faci sau o sa vina la tine acasa sa vada problema. Cred ca asta e cea mai buna solutie.

| Gabriel_Grigore_1994 explică (pentru WolffBoy):

O sa vad ce pot face.Multumesc de ajutor!