| RStar a întrebat:

ieri cand am intrat pe cs mergea in reluare. adica nu merge greu dar. ma joc ce ma joc linistit vreo 20 de secunde si incepe sa se miste singur in stanga, dreapta, inainte inapoi si la mouse la fel. Ma puteti ajuta va roog foarte mult, dau funda + vot

3 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Reinstaleazal,chestiilea astea se intampla din cauza unor serververe, ai observat ca atunci cand intri pe un server se instaleaza fel si fel de file, acele file poate afecta tot cs-ul, de aceea iti recomand sa il reinstalezi si sa intri pe servere serioase si securizate, sti bine ca dureaza foarte putin instalarea.

| RStar explică (pentru AntonyoBoss):

L-am reinstalat de nu stiu cate ori, tot la fel face, si cu botzi la fel... si azi cand ma jucam Gta san andreas mergeam cu masina si la fel facea.

| RStar explică:

Am reintstalat, am luat altul, am intrat pe diferite servere. degeaba.