| oNaDy a întrebat:

..
Ieri ma jucam pes 2012 fara nicio problema cand dintr-o data pe monitor a aparut no signal si numai mergea nimic ca si cand pc-ul ar fi fost stins.Pana atunci m-am jucat fara nicio problema dar de atunci mereu cand pornesc jocul nici nu apuc sa intru in el ca se inchide pcstraight face. Mentionez ca nu are legatura cu temperatura componentelor. Aveti vreo idee ce ar putea fi?
Funda pentru cel care imi spune exact ce am.

4 răspunsuri:
| Adismecherasul a răspuns:

No signal inseamna nici un semnal dar incearca sa il instalezi din nou jocul daca nu merge da adresa de mail si te rezolv

| oNaDy explică (pentru Adismecherasul):

Da add la hns_1ns

| Adismecherasul a răspuns (pentru oNaDy):

Ok

| Adismecherasul a răspuns (pentru oNaDy):

Da add