| Psycho777 a întrebat:

Ieri mi-am instalat jocul Dishonored. Dupa ce aia l-au tradat pe Corvo, am mai jucat putin si am ajuns la o baba cu sobolani, si nu am gasit inca arcul acela cu sageti. Am vazut pe YT ca unii il aveau deja, si eu vreau sa stiu unde il gaseam dupa ce l-am pierdut?

Răspuns Câştigător
| Trebla a răspuns:

Waw. Cred ca te referi la arbaleta. Nu inteleg cum de nu ai luat-o. In primul rand nu avea-i cu sa deschizi usa aia din canale pentru ca ai nevoie de o cheie. Cheia o gasesti in cufarul unde este si arbaleta.
I-a jocul de la capat si uitate pe youtube sa vezi gameplay-uri sau walkthrough-uri si fa cum fac si aia din videoclipuri. Daca nu reusesti anunta-ma sau da-mi id-ul tau de mess.