| MaryanHD a întrebat:

Sarbatori Fericite, TPU!
Am jocul Gothic 2 La Notte Del Corvo pe CD original si as vrea sa stiu pe ce joc se merita sa il dau...
Funda!

4 răspunsuri:
| MaryanHD explică:

Euro Truck Simulator 2 il pot lua de pe net, Fifa 2007 il am pe CD ( nu original ), dar pe Fifa 2011 sau 2012 sau 2013 pot sa il dau? ( daca merita )

| Robert_Gruia_1996 a răspuns (pentru MaryanHD):

Acum depinde de tine pe ce vrei sa il dai dar poti sa il dai si pe un PES 2012 merge foarte bine.

| Robert_Gruia_1996 a răspuns (pentru Robert_Gruia_1996):

Merita si pe FIFA 2011, 2012 2013.

| Robert_Gruia_1996 a răspuns:

Salut.Pai daca este cd-ul original poti sa il dai pe un fifa, tdu-test drive unlimited, sau Euro truck simulator 2, fifa 2010.