| Barabas_Adrian_1996 a întrebat:

jucam si eu un joc cand eram mai mic va dau cateva detalii ce mai tin minte:jocul era cu nivele si te dadea la inceput daca bine imi mai aduc aminte cu un om in cimitir cu sabie sau ceva de genu si la primul nivel trebuia sa omori Zombie, varcolaci daca ma puteti ajuta va rog Dau funda big grin

1 răspuns:
| qAleexa a răspuns:

Habarnam. Dar daca iti plac acest gen de jocuri, incearca Return to Castle Wolfenstein. Trebuie download'at dar merita. E cu scheleti, monstrii care arunca curent si sunt foarte rapizi [ scheletii sunt de mai multe feluri : sabie + coif + scut; simpli ( sunt usor de distrusi astia ); si cei care arunca cu foc. smug ] si uriasi. Si parca atunci cand se termina nivelele cu scheleti, apare un monstru mare care trimite cranii spre tine. Apropo. Si scheletii mici arunca cu cranii in tine si iti pierzi din viata. Sper sa iti placa. Si scuze... nu stiu acel joc... sad