| zedrix a întrebat:

Imi merge Crysis 3 pe acest PC?:

PROCESOR 3.1

MEMORIE RAM 4 GB

PLACA VIDERO NVIDIA GEFORCE8400 GS (512 MB stiu e cam muca)

WINDOWS 7 ULTIMATE 64 BITS (mie nu imi merge si m-am uitat pe youtube ce ar trebui facut dar mie nu imi apare acea chestie la nVIDIA control) pot sa fac altceva?(s-au trebuie obligatoriu sa imi cumpar o placa video buna). MAXIM de 2 gb

SI AM DDR 3

Răspuns Câştigător
| CrappinMorth a răspuns:

Placa video e VECHE
Incearca sa o schimbi in una de ultima generatie
Oricum producatorii de la crytech au spus ca iti va "topi" calculatorul daca e prea praf. apropo ia o placa video care suporta DIRECTX11 de asta nu iti merge

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu iti va merge din cauza placii video este foarte slaba