| Jeryko a întrebat:

am un procesor de 1, 7Ghz 768 ram si placa video de 256 nvidia ce ziceti daca mias instala windows 7 ultimate 32 bits ar mere bine PC? sau daca nu ce ar trebui sa mai cumpar la PC ca sa mearga

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai cumparati 1GB de memorie RAM!

3 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Nu iti merge iti mai trebuie cel minim 1 gb ram si apoi iti merge acceptabil happy stiu din propria experienta ca eu am instalat la cineva cu 1gb ram si nu ii mergea degeaba incerci.

| KodrutZ a răspuns:

Esti bolnav? Ar trebui sa iti cumperi alt PC. Pe asta merge foarte bine XP, ce te maninca de Windows 7?

| FyTzE a răspuns:

Windows 7 iti cere 1 GB ram ca sa il poti folosi bine eu iti sugerez sa i cumperi 2 gb ram si inti merge pc destul de bine! 1 gb il foloseste doar windows7