| radustroie a întrebat:

imi poate spune cineva unde cad iteme +0 de lvl 1 pe mt2hammer dau funda si multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| killllls a răspuns:

Pai iti dau un exemplu La metine pica happy

| ShowBizZz a răspuns:

Nu mereu pica de lv 1 pica si de 61 sau alte lvl. Daca le vrei deschide cadourile care le ai in inventar la inceput de acolo pica.

| radustroie explică (pentru ShowBizZz):

Pai ma nu imi da niciun cadou la inceput deci zi unde ar putea cadea plz zi unde cade nu cont ca mai cad si altele zi unde cad astea le lvl1

| ShowBizZz a răspuns (pentru radustroie):

Mdea... mi se pare ca acum au schimbat si nu mai dau ca nu am mai jucat de mult cand jucam asa era. nu se mai gasesc decat daci ai noroc sa puna unu la shop