| monstrulm123 a întrebat:

Imi poate zice cineva de ce nu imi merge Minecraft pe laptop?
Ma chinui de cateva luni va rog! Dau funda

6 răspunsuri:
| bortanradu a răspuns:

Cum adica nu iti merge? Cand dai dublu-click pe icon nu porneste nimic? Cand porneste jocul se face ecranul negru? Te rog da mai multe detalii si poate o sa te pot ajuta.

| monstrulm123 explică (pentru bortanradu):

Uite ce imi zice

| monstrulm123 explică (pentru monstrulm123):

Bad video card diverse!

| bortanradu a răspuns (pentru monstrulm123):

Incearca sa faci update la driverele placii video. Si eu am avut problema asta pe un calculator mai vechi dar am updatat driverele si Minecraft mi-a mers. E posibil si ca placa video nu poate sa pornesca jocul dar m-as mira. Jocul ar trebui sa porneasca si pe cele mai rele calculatoare chiar daca ar laga ar trebui macar sa il porneasca.

| monstrulm123 explică (pentru bortanradu):

Dar da-mi tu cerere pe mess si fa-mi tu alea ce trebuie da cerere pe: teomelente@yahoo.com uitate tu si fa-mi sau zi-mi unde intru pas cu pas am laptop Asus

| monstrulm123 explică:

Uitece imi zice