| DracuAnonim a întrebat:

Salut, am un Asus rog (Laptop) si de cand l-am luat l-am avut pus cateva zile la biroul meu, asa ca exemplu si nu mergea netul, acolo a mers mereu la orice laptop sau telefon ce l-am avut si apoi l-am pus la biroul unde am routerul pus pe el si merge. Care ar fi problema? Placa de retea? Ma chinui sa rezolv problema de 8 luni... ceva de genu.

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Verifica din setarile routerului poate nu ai facut conexiunea bine