| Rusu_Vlăduț_1994 a întrebat:

Îmi puteți spune niște jocuri de browser care vă jucați voi și vă plac foarte mult? (Îmi puteți spune și alte jocuri nu numai de pe browser).

Răspuns Câştigător
| popi a răspuns:

Cauta pe google Bigpoint, Gameforge, Upjers si InnoGames acestea sunt site-urile cu cele mai bune jocuri in browser (din cate imi amintesc) si cel mai mult iti recomand Forge of Empires, este foarte fain si poti sa il joci si pe PC/Telefon/Tableta. Si iti mai recomand si Hearthstone:Heroes of Warcraft chiar daca nu este in browser este foarte interesant. Sper ca te-am ajutat happy