| Negru_Anonimul_2000 a întrebat:

Salut TPU

Imi puteti da niste idei de jocuri in afara de:
-GTA(SA,III, II, IV)
-TF2
-Paladins
-NFS(MW,U2,U1,2012,Rivals)
-CS 1.6
-CS:GO

Si uitati si componentele mele:

-4gb ram
-nVidia Geforce GT 520 CUDA 1gb
-Win7 Ultimate 64
-Directx11
-Intel core i3 2.1 gHz

Multumesc Mult

Răspuns Câştigător
| BogdanBz a răspuns:

Iti recomand Max Payne 3, Borderlands 1, 2, Batman toate cele 4 jocuri, Tomb Raider si The rise of the tomb raider, Metal gear solid 5, Bulletstorm, Dishonored 1 si 2, Doom, Call of Juarez 1, 2 si gunslinger. Momentan incearca din ele si daca mai vrei iti mai pot recomanda o serie. Unele din ele s-ar putea sa nu iti mearga, sau sa iti mearga la detalii mai mici, dar toate jocurile spuse de mine sunt super faine.

3 răspunsuri:
| BogdanBz a răspuns:

Pai ce fel de jocuri ai vrea? Singleplayer/Multiplayer, Action Adventure, Shooter, Rpg, Strategy? Iti pot da n nume de jocuri daca imi spui ce cauti.

| Negru_Anonimul_2000 explică (pentru BogdanBz):

Nu vreau strategie si rpg
In rest, orice joc e bine venit happy

| BogdanBz a răspuns:

Si daca vrei gen Open World gen Gta, atunci iti recomand Mafia 1, 2, 3, Saints row 3, 4 si gat out of hell, L.A Noire, Mad Max.