| HighOnMeth a întrebat:

Imi puteti da sugestii de jocuri FPS/TPS/Adventure/Action? Am terminat foarte multe jocuri la viata mea si chiar nu mai am ce sa ma joc. Tot caut pe net dar dau de jocuri pe care le-am terminat deja. Dati-mi orice, in afara de jocuri cu sport si racing.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CristyMinecraft a răspuns:

Uite
halflife1
halflife2
halflife2 ep 1
halflief2 ep 2
cars pixar games
cars 2 pixar games
Max Payne 3
Batman Arkham City
Assassin's Creed: Revelations
Hitman: Absolution
Darksiders II : 2
Assassin's Creed 3 (III) : Join or Die
Dead Space 2
Spider-Man 3 : The Game
Prince of Persia
devil may cry 1
devil mai cry 2 si 3 si 4 si 5
sper ca te-am ajutat
Funda?
sau daca vrei jocuri online www.mmorpg.com
Funda?

| HighOnMeth explică (pentru CristyMinecraft):

Mda... Iti multumesc foarte mult ca ai dat cu copy/paste de pe un site random(sarcasm)...
1. Unele jocuri pe care le-ai pus tu nici nu au aparut inca( AC 3, Darksiders 2)
2. Am zis fara jocuri cu racing...Mai ales un joc cu racing dupa o animatie pixar...
3. Sorry, toate celelalte jocuri le-am terminat deja...

| Florin_Jurcau_1989 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/Samurici
Da o sansa acestui joc. O sa iti placa.