| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti da va rog frumos un cod pentru activarea jocului assasin creed3? Sau sa ma ajutati sa nu imi mai ceara cod.Multumesc

3 răspunsuri:
| dariusakepetru a răspuns:

Instaleaza crack-ul si vezi ca o sa mearga.
funda?

| Suhi a răspuns:

Hey, daca ai descarcat asssassins creed 3 de pe un site - SKIDROW, poti intra in CD si acolo gasesti un folder numit skidrow, de acolo copii toate fisierele si chestiile si le pui in folderul in care ai instalat jocul. Bafta!

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Suhi):

Nu gasesc folderu SKIDROW.....imi intra in cd si acolo imi apare play,pdf manual, read me, registration, uninstall, quit...ce crack ar trebui sa ii pun ca sa mearga?