| bmxbmx12 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste jocuri gen sims, adica asa ca in viata reala.Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Incearca mount and blade, empire earth 2, sims 3, farcry 3
funda? :X

3 răspunsuri:
| Trojandll a răspuns:

Cel mai adecvat joc este GTA (Grand Theft Auto) sunt multe tipuri ex : GTA 1, GTA 2, GTA 3, GTA 4, GTA5 (e cel mai nou aparut e greu de facut rost), GTA San Andreas GTA Vice City, Gta Vice City Stories. Cam astea stiu eu, jocul se trece prin misiuni jocul te intretine in GTA te crezi ca in lumea reala dar in GTA 5 te simti ca in lumea reala asta nu mai conteaza o sa vezi si o sa iti placa.Bafta si spor la joc. Fundita...

| bmxbmx12 explică (pentru Trojandll):

Le-am incercat pe toate in afara de GTA 5.Eu vream ceva fara crime sau misiuni.Merci oricum pentru raspuns!

| Trojandll a răspuns (pentru bmxbmx12):

Da, parca stiam eu unul dar am uitat...