| A1s a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie niste jocuri misto, dar sa nu necesite foarte multa grafica, am doar 546 RAM.Multumesc anticipat.(orice tip de jocuri).

Răspuns Câştigător
| Ad3ianCR7 a răspuns:

Mafia 1, Gta San Andreas, Fifa 07, 08, World of Warcraft, Godfather 1, 2 Gta Vice City, Far Cry 2

3 răspunsuri:
| Cuvântul1 a răspuns:

Fifa 2010, Need for speed carbon sau undercover, counter strike etcc...

| VanHelsinG007 a răspuns:

Nu ii merg astea...mai bine incearca nfs underground 2, max payne 2, hitman 2...etc

| gamestoper1998 a răspuns:

Nici nu-i mult 546 mb laughing eu de abia am 128 si joc raw ultimate impact 2012