| KingDragoș a întrebat:

Imi puteti spune ce sa pun pe iteme ca sa fac un set full PvM? Si unul full Universal PvP la Metin2? Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Arma: patrunzatoare, critica, int, semi-om, viteza farmec.
Armura: max pv, rezistenta la sageti, rezistenta magie sansa de a reflecta atacul corporal.
Coif: regenerare pv, rezistenta magie, semi-om, sageti.
Scut: int, imun la necunostinta, semi-om, sansa de a evita atacul coproral, sansa de a reflecta atacul corporal.
Papuci: max pv, critica, sansa de a evita atacul cu sageti, rezistenta sageti, bonus exp.
Cercei: semi-om, diavol.
Bratara: max pv, patrunzatoare, semi-om.
Colier: max pv, regenerare pv, critica, patrunzatoare, bonus exp.

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Unde vrei sa cresti?

| KingDragoș explică (pentru William):

In V3....Alte intrebari? Mia bine imi spuneti mai repede cum se face un set PvM ca sa va dau funda odata happy

| William a răspuns (pentru KingDragoș):

Arma: patrunzatoare, critica, int, semi-om, viteza farmec.
Armura: max pv, rezistenta la sageti, rezistenta magie sansa de a reflecta atacul corporal.
Coif: regenerare pv, rezistenta magie, semi-om, sageti.
Scut: int, imun la necunostinta, semi-om, sansa de a evita atacul coproral, sansa de a reflecta atacul corporal.
Papuci: max pv, critica, sansa de a evita atacul cu sageti, rezistenta sageti, bonus exp.
Cercei: semi-om, diavol.
Bratara: max pv, patrunzatoare, semi-om.
Colier: max pv, regenerare pv, critica, patrunzatoare, bonus exp.

| Andi86 a răspuns:

Depinde de ce caracter ai, nu se potrivesc toate.

| KingDragoș explică (pentru Andi86):

Am un Sura pe arme magice.