| andreisoci a întrebat:

Salut TPU,imi puteti spune cum sa merg cu avionul in gta san andreas? nu am facut nici o misiune si nu am misiunile terminate,vreau sa merg cu avionul si e inchisa usa,de ce? trebuie ceva parola pentru pilotaj? care imi da are funda, repedeeeee! mersibig grin

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Depinde si in ce avion ai incercat sa te urci.
Te duci la aeroport dupa care incerci unul dintre modele mici, pe alea mari (si niste elicoptere) ce se gasesc in celalalt oras nu le poti lua orice ai face doar daca termini jocul.
Sunt si parole de avion.

"Flyingtostunt" si iti va aparea un avion de cascadorii.

Bafta!

| andrei003 a răspuns:

Salut cred ca te pot ajuta 1 pentru a intra pe aeroport trebuie sa sari peste gard dar trebuie parola de saritura mare care este lfgmhal mult noroc! iar pentru avion este parola jumpjet. sper ca te-am ajutat funda te rog