| mihai224 a întrebat:

imi puteti spune cum, si ce am nevoie pentru a face un videoclip si sa il pun pe youtube

4 răspunsuri:
| Spik3Ast3m a răspuns:

Salut!
ai nevoie de windows moviemaker pe care windowsurile de la vista incoace il au deja instalate big grin

| Ivana_Bogdan_1988 a răspuns:

Faci videoclipul(trebuie sa ai cont pe google sau youtube)descarci videoclipul pe calculator si il postezi.

| SuperOne a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti faci videoclipul, apoi trebuie sa ai cont pe youtube sa postezi videoclipul (dar poti sa iti faci cont de google si cand intri in youtube va merge cu acel cont) apoi il postezi.

| mihai224 explică (pentru SuperOne):

Dar cu ce sa il filmez?