| 50deBANI a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri care pot fi jucate multiplayer (exemplu:minecraft, nfs world, counter-strike)
Pot fi de ori ce gen.

4 răspunsuri:
| KIibrDM a răspuns:

S4 League, FreeJack

| AlexUnder a răspuns:

LoL sau Leage Of Legends este un joc de strategie super tare vad ca tie iti plac cam aceleasi jocuri ca mine deci sper sa iti placa si asta e ceva gen Dota2 numai ca mie mi se pare mai tare

| Speed99 a răspuns:

CoD MW 3, Microvolts, Dh texas poker, Draw my thing, Farmerama, wwe 2012 (pentru. play station 2), Roblox, sa:mp (modul multiplayer al gta san andreas) gta IV multiplayer etc happy funda?

| 50deBANI explică (pentru Speed99):

Normal mie nu imi vin momentan niste jocuri in minte... apropo am nevoie de jocuri care pot fi jucat in multiplayer deoarece vrem sa facem un canal pe yotube si sa aparem amandoi pe ceva joc si unul sa filmze.
Deci te mai poti gandi te rog si sa imi zici jocuri potrivite de ce ti-am zis ( sa nu fie : minecraft, nfs world, world of warcraft, pentru ca astea le-am noat)