| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti spune niste servere de Counter-Strike 1.6 sau SA:MP 0.3x/0.3e noi dar hostate care nu prea au playeri pentru ca imi place sa aduc playeri iar daca aveti voi servere va voi ajuta dar in schimbul unui grad de admin desigur. Multumesc anticipat TPU!

3 răspunsuri:
| ToNyHaWk111 a răspuns (pentru NaRuToSkUmPiK):

Stiu acea lista acolo nu sunt servere prea noi, sunt ceva playeri si adminele se dau doar pe donatii...

| ToNyHaWk111 a răspuns:

Stiu acel site dar acolo sunt servere nu prea noi, populate si care dau admine doar pe donatii...