| LIONS a întrebat:

imi puteti spune si mie de ce nu merge sa downloadez metin2mage va rog frumos imi apare ca nu exista pagina cand dau pe download va rog dau fundita celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| andy2002 a răspuns:

Salut! Ma mai incearca ca si mie mi s-a intamplat la fel si pana la urma l-am tras.Deci mai incearca.

7 răspunsuri:
| LIONS explică:

Va rog frumos ajutati-ma

| LIONS explică:

Nu merge deal naiba tot dau intruna si tot aceeasi chestie poate este dela servar ceva

| LIONS explică:

Ce naiba are va rog ajutati-ma dau fundita si vot

| andy2002 a răspuns (pentru LIONS):

Boss acu nu mai exsista metin2Mage ca si eu am incercat sa intru intr-o zi si nu a mers dal naiba de metin2 apucate de wow ca alai joc adevarat

| LIONS explică (pentru andy2002):

Si tu crezi cami merge wow pe 512 ramlaughing

| andy2002 a răspuns (pentru LIONS):

Ma ai pc de pe vremea lu tatae