| silviu666 a întrebat:

imi putetii spune cum pot sa fac copii in sims 2 dublle deluxe nu conteaza daca e fata sau baiat am cerut-o pe una in casatorie dar nu stiu sa ajung stiti voi la "SEX" si vreau sa faca un copil

Răspuns Câştigător
| ilovemilka a răspuns:

Pai apesi cu unul din ei pe pat, si iti scrie "relaxe" si dai apoi si cu celalalt la fel, si dupa apesi cu barbatul pe femeie si iti apar mai multe chestii si dai"try for a baby"batting eyelashes
funda?big grin

3 răspunsuri:
| ilovemilka a răspuns:

Multumesc de fundita!:*

| silviu666 explică:

Mersi pup

| MartyMartuca a răspuns:

Dai try for babby si cand termina se aude o muzica de leagan.