| Marshal2118 a întrebat:

imi spune si mie un server privat de metin2 care sa indeplineasca aceste cerinte sau macar cateva pun obligatoriu la care le vreau neaparat 1)Level maxim sa fie 250 sau mai putin |Obligatoriu| 2)Sa se gaseasca iteme de 65 la magazin 3)Sa se gaseasca iteme de 30 fms etc |Obligatoriu| 4)Armuri pana in otel daca se poate 5)Sa nu fine cu iteme modate sau cu hamachi |Obligatoriu| 6)Ratele sa nu fie mai mari de 600|Obligatoriu| 7)Sa se evolueze armele 8)Nu PvP 9)Nu aceste metine:Epical Fun Tim Mondial Hammer

3 răspunsuri:
| Marshal2118 explică:

Apropo dau Funda pentru cel caremi place

| XxAleXuTuxX36 a răspuns:

Buna,incearca metin2 hammer sau dar e pvp metin2 Tim dar fa-ti cont pe serveru chaos si mei este un pvp metin2 Fun. Funda?

| Marshal2118 explică (pentru XxAleXuTuxX36):

N-am spus mai jos nu aceste metine tim fun hammer epical si mondial